Play

Bize Ulaşın 0216 606 32 21

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

SSS

E-ticaret Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimimiz her yaştan, Kadın ve Erkek katılımcılar ile 8 Yıldır devam etmektedir. E-ticaret üzerine kendini geliştirerek kariyer yapmayı hedefleyen herkes için uygundur. E-ticaret Sitesi kurmayı planlayan Kişi / Kurum / Kuruluşlar. E-ticaret sitesi olup, satış artırmayı planlayan Kişi / Kurum / Kuruluşlar E-ticaret sitesi olup personellerini yönetmek isteyen Kişi / Kurum / Kuruluşlar. E-ticaret Danışmanlığı yapmak isteyen kişiler. E-ticaret Uzmanı olmak isteyen kişiler. Dijital Pazarlamanın temellerini, Sosyal Medya yönetimini, SEO - Arama Motoru Optimizasyonunun nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler E-Ticaret departmanlarında çalışan uzmanlar, yöneticiler, müdürler. Amazon Amerika, Avrupa, CIS ve Ortadoğuda satış yapmayı planlayan herkes bu eğitime katılabilir.

Eğitimimiz Örgün ( Yüz yüze) eğitimdir.

Bireysel eğitimlerimiz haftasonu Cumartesi ve Pazar Günleri, Kurumsal eğitimler ise planlandıklaı gün ve saatlerde yapılmaktadır.

Bireysel Eğitim Saatlerimiz Sabah 09:00 ile Akşam 17:45 arasındadır. Kurumsal eğitim saatleri planlama sonrası belirlenmektedir.

Bireysel Eğitimlerde 9 Eğitmenden eğitim almaktasınız. Kurumsal eğitimlerde ise eğitmen sayısı belirlenen konu başlıklarına göre değişkenlik göstermektedir.

Eğitiminiz esnasında sizlerden belirli görevleri yapmanız beklenmektedir. Bu görevlerle birlikte eğitime standartların dışında katılım beklenmektedir. Eğitim sonunda katılacağınız sınav sonuçlarınızın da dahil edilmesi ile alacağınız Notlarınız iki türlü sertifika almanıza olanak sağlamaktadır. Birincisi ; Belirtilen şartları yerine getirmeniz ve geçer not almanız durumunda Başarı Sertifikası, diğer durumlarda ise katılım sertifikasıdır.

Evet. 2 - 5 Kişi arasında Grup katılımlarında yüzde 10 indirim, 6-10 Kişi katılımlarında ise yüzde 20 indirim sağlanmaktadır.

Evet! E-ticaret Altyapısı ile uygulamalı eğitim alırsınız ve bir kaç farklı sektörden e-ticaret sitesinin kurulmasını birebir tarafınıza tanımlanan e-ticaret altyapısı ile öğrenirsiniz. Bunun yanında Demo kullanıcı açılarak Reklamcılık eğitimini uygulamalı olarak görürsünüz. Fotoğraf çekimlerinde Light Box ile fotoğraf çekmeyi deneyimlersiniz.

Eğitime başlamadan evvel tarafınıza 250'ye yakın Terminoloji listesi gönderilmekte( Eğitim içerisinde geçen E-ticaret jargonlarına önceden hakim olmanız adına gönderilmekte ve eğitimlerimizde bu terminolojiler açıklanmaktadır.) ve eğitim içinde farklı dökümanlar sizlerle paylaşılmaktadır.

Kaydınız Online üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra Havale / Banka Kartı veya Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerinden faydalanarak tamamlayabilirsiniz.

Ödmelerinizi Havale / Banka Kartı veya Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerinden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. Kredi Kartı ile taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz eğitim programını Sitemize üye olup, Satın Al butonuna tıkladıktan sonra sistemimiz tüm süreçler için sizi yönlendirmekte ve kaydınızı tamamlamaktadır.

ÖĞRENİM ÇIKTILARI : E-ticaret'in tüm aşamalarını öğrenirsiniz. Kendi işinizi rahatlıkla kurabilme yetkinliğine sahip olursunuz. Farklı bakış açıları ile bakmayı ve multi disipliner yaklaşımları öğrenirsiniz. Kurumunuza değer katmayı öğrenirsiniz. Vizyon ve misyon oluşturmayı öğrenir, amaçları ve hedefleri belirlersiniz. Pazar araştırmalarını nasıl yapacağınızı öğrenirsiniz. Dijital Pazarlamadaki metriklere hakim olursunuz. Sosyal Medya yönetimini öğrenirsiniz. E-ticaret Hukuku ile Yasal kayıtları ve sözleşmeleri hazırlamayı görürsünüz. Bir siteyi kurmadan evvel gerekli olan tüm aşamaları öğrenir ve Yol Haritası çizmeyi öğrenirsiniz. Eğitim aldığınız mentörlardan kısa süreli destek alabilirsiniz. E-ticaret Altyapı paketlerine indirimli sahip olabilirsiniz. E-ticaret Akademisi sertifikasına sahip olursunuz. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar, kurumsal firmalardan gelen Personel isteklerine yönlendirilmektedir.

E-ticaret eğitimleri ile ilgili bir sorunuz mu var?
Lütfen bizimle iletişime geçin